На Заводі Кузня на Рибальському заявляють, що отримали ухвалу суду і підготували всі необхідні документи для детективів НАБУ
Завод Кузня на Рибальському поставив не "бойовий дистанційний модуль" для Державної прикордонної служби, а чотири одиниці бронемашин Тритон-0103. Про це сказано в коментарі підприємства у відповідь на інформацію про те, що Солом'янський районний суд Києва надав детективам НАБУ тимчасовий доступ до документів заводу.
"Підприємство отримало зазначену ухвалу суду і в даний час підготувало всі необхідні документи для детективів НАБУ", - наголошується в повідомленні.
На підприємстві пояснили, що поставили бронемашини, в комплектацію яких входили відповідний бойовий модуль з системою управління вогнем, система зовнішнього зв'язку і передачі даних, комплекс наземної розвідки Джеб і інше додаткове обладнання.
"Вартість однієї такої одиниці бронемашини в зазначеній комплектації на світовому ринку озброєнь коштує від $ 1,5 млн, що в кілька разів перевищує фактичну вартість однієї БКМ Тритон, поставленої для ГПС України", - відзначили на підприємстві.
У повідомленні зазначено, що постанову Кабінету міністрів №345 передбачає закупівлю спецтехніки, яка ще не прийнята на озброєння, а передається на дослідну експлуатацію, що і було зроблено.
Нагадаємо, 2 листопада стало відомо, що детективи НАБУ розслідують закупівлю бронемашин Тритон за завищеними цінами у Заводу Кузня на Рибальському.
Найбільший акціонер Заводу Кузня на Рибальському - фонд Прайм Ессетс Капітал Петра Порошенка з пакетом 82,5% акцій. Ще 11,5% акцій підприємства належить фонду ВІК Ігоря Кононенко.
ЛIГАБiзнесIнформ
Інформаційне агентство